DNS Configuration: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(New page: {| |openembedded.org||A||85.214.40.226 |- |bugs.openembedded.org||A||80.81.242.146 |- |cgit.openembedded.org||CNAME||cgit.openembedded.net |- |docs.openembedded.org||A||80.81.242.146 |- |g...) |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
|lists.openembedded.org||CNAME||openembedded.org | |lists.openembedded.org||CNAME||openembedded.org | ||
|- | |||
|new.openembedded.org||A||80.81.242.146 | |||
|- | |- | ||
|patchwork.openembedded.org||A||80.81.242.146 | |patchwork.openembedded.org||A||80.81.242.146 | ||
|- | |- | ||
|tinderbox.openembedded.org||CNAME||tinderbox.openembedded.net | |tinderbox.openembedded.org||CNAME||tinderbox.openembedded.net | ||
|- | |||
|wiki.openembedded.org||A||80.81.242.146 | |||
|- | |- | ||
|www.openembedded.org||A||80.81.242.146 | |www.openembedded.org||A||80.81.242.146 | ||
|} | |} | ||
Revision as of 12:10, 15 May 2009
| openembedded.org | A | 85.214.40.226 |
| bugs.openembedded.org | A | 80.81.242.146 |
| cgit.openembedded.org | CNAME | cgit.openembedded.net |
| docs.openembedded.org | A | 80.81.242.146 |
| git.openembedded.org | A | 80.81.242.146 |
| gitweb.openembedded.org | CNAME | cgit.openembedded.net |
| lists.openembedded.org | CNAME | openembedded.org |
| new.openembedded.org | A | 80.81.242.146 |
| patchwork.openembedded.org | A | 80.81.242.146 |
| tinderbox.openembedded.org | CNAME | tinderbox.openembedded.net |
| wiki.openembedded.org | A | 80.81.242.146 |
| www.openembedded.org | A | 80.81.242.146 |